• (057) 733-05-09
  • (098) 055-77-88

Чекаємо на ваші дзвінки з 9:00 до 18:00

Стільниці

Якщо мова заходить про вибір кухонного меблевого гарнітура, то багато часу відвідується кухонної стільниці. Для її виготовлення використовуються як класичні матеріали: деревно-стружкова плита (ДСП), дерево, натуральний камінь, так і високотехнологічні: загартоване скло, акрил, штучний камінь. Докладно зупинимося на варіанті з деревно-стружкової плити. Виконана з ДСП кухонна стільниця має різну текстуру, представлена в досить широкій колірній гамі. Як правило, її поверхня покривається спеціальним гігієнічним пластиком – багатошарової папером, просоченим смолами і спресованої під високим тиском, захищеної зверху зносостійким полімером. Завдяки пластику, забезпечується додаткова міцність і надійність виробу. Така стільниця красива і практична.

Сортування:

 

 

Будь-яка господиня знає, що вибрати стільницю для кухні - справа хоч і не складна, але відповідальна. Адже кухня - приміщення особливе: тут смажать і варять їжу, тому пар, коливання температур, вологість - звичайне явище. Стільниця для кухні, разом з плитою - найважливіший предмет цього приміщення, тому він повинен, звичайно ж, бути красивим. Ідеальна стільниця для кухні повинна бути: екологічно чистою і безпечною для здоров'я, зносостійкого, надійною і невибагливою у догляді, модною і престижною, що викликає захват і захоплення. Але ще більше значення, ніж естетичність, мають міцність, стійкість до забруднень, зносостійкість і легкість в догляді. Всіма цими якостями володіють вироби компанії «Dekori-Elite».

Переваг додає широка колірна гамма, прийнятна ціна на стільницю, стійкість до вологи, простота в догляді, стійкість до механічних пошкоджень, придатність для використання з харчовими продуктами. Стільниця створює затишок в домі. І тому бажано бути уважним при виборі кольору, товщини, текстури та дизайну стільниці. Адже якою буде стільниця, такий і буде стиль вашого інтер'єру. «Dekori-Elite» реалізує стільниці та підвіконня з вологостійкого (AquaGreen) і невологостійкі ДСП. Стільниці на основі вологостійкого ДСП (AquaGreen) застосовуються в меблевих конструкціях для приміщень з підвищеною вологістю повітря. Стільниці на такій основі мають високі показники на вигин, розтягнення перпендикулярно пласті, низьку емісію формальдегіду (клас Е1), підвищену вологостійкість. Відповідає європейським нормам для плит, що несуть навантаження, використовуваних у вологих умовах (Р5).

Асортимент декорів стільниць «Dekori Elite» налічує на сьогоднішній день більше 140 відтінків.

Постформінг

Глухий

Вітрина

Радіусні фасади

Накатка

Постформінг

В алюмінієвому
профілі

Накатка

Глухий

Вітрина

Скло в алюмінієвому профілі

SD-102

Z-5

Z-11

Фасади в алюмінієвому профілі

Глухий

Вітрина

Преимущества столешниц из пластика:

1
устойчивость к воздействию высоких температур;
2
устойчивость к истиранию;
3
широкая цветовая гамма;
4
устойчивость к воздействию зажженной сигареты;
5
устойчивость к воздействиям химических веществ;
6
стандартные и нестандартные размеры;
7
устойчивость к механическим воздействиям;
8
устойчивость к воздействию ультрафиолетовых лучей.

Основою практично всіх стільниць є ДСП, різним буде тільки їх покриття. Використання ДСП в якості основи для стільниць обумовлено, перш за все, високою вартістю і практичністю цього матеріалу. Така стільниця зможе витримувати високу навантаження при загальній легкості конструкції. Найпоширеніше покриття стільниць – це меламінові плівки. Завдяки своїм експлуатаційним характеристикам така стільниця може застосовуватися в різних областях виробництва меблів, а широка колірна гамма дозволить використовувати в будь-якому інтер'єрі.

Стільниці – це один з найважливіших елементів кухні. Вони грають не тільки практичну роль в облаштуванні, але і естетичну. Різноманітність стільниць проявляється не тільки в дизайні і колірній гамі, але і матеріал, з якого вони виготовляються. Найбільш поширений матеріал для виготовлення стільниць – це деревно-стружкові плити, покриті спеціальним пластиком і тонким міцним захисним шаром, завдяки якому стільниці не деформуються під впливом високих температур, вологи, зберігають свій колір під впливом прямих сонячних променів, а поверхня стільниць не вбирає бруд, пил і хімікати

Основні конструктивні елементи стільниці:

Бажаєте, щоб ми вам зателефонували?