• (057) 733-05-09
  • (098) 055-77-88

Чекаємо на ваші дзвінки з 9:00 до 18:00

Підвіконня

Переваг додає широка колірна гамма, прийнятна ціна на підвіконня, стійкість до вологи, простота в догляді, стійкість до механічних пошкоджень, придатність для використання. Підвіконня створює затишок в будинку. І тому бажано бути уважним при виборі кольору, товщини, текстури і дизайну підвіконня. Адже якою буде підвіконня, такий і буде стиль Вашого інтер'єру.

Рассчитайте стоимость изготовления подоконника (калькулятор)

1. Вариант загиба:

U-загиб
L-загиб

2. Выберите основу:

ДСП 28
ДСП 38

3. Укажите размеры:

4. Торцовка, мм:

Да
Нет
Пластик, 0.7
Кромка, 1

5. Выберите цвет:

Реальный цвет изделия может отличаться от приведённого на сайте в зависимости от настроек монитора.

Количество подоконников:

Вид подоконника:

Добавить в заказ

«Dekori-Elite» реалізує стільниці та підвіконня з вологостійкого (AquaGreen ) і невлагостойкого ДСП. Стільниці на основі вологостійкого ДСП (AquaGreen ) застосовуються — в меблевих конструкціях для приміщень з підвищеною вологістю повітря. Стільниці на такій основі мають високі показники міцності на згин, розтяг перпендикулярно пласти, низьку емісію формальдегіду (клас Е1), підвищену вологостійкість. Відповідає європейським нормам для плит, що несуть навантаження, використовуваних у вологих умовах (Р5).

Асортимент декорів стільниць «Dekori-Elite» налічує на сьогоднішній день понад 140 відтінків.

Підвіконня – постформінг дуже чутливі до дії абразивних матеріалів. Тому, якщо Ви зважилися на установку такого підвіконня, то будьте дуже уважні при виборі миючих засобів. Не користуйтеся засобами, кислотно-лужний баланс яких, відмінний від нейтрального. Так само шкоду постформингу можуть завдати такі речовини, як: бром, хлор, аміак, фтор, антінакіпь, перекис водню тощо.

Підвіконня "Dekori-Elite" відрізняються високою міцністю, відмінно витримують ультрафіолетові промені сонця, не міняють колір і не вигорають, не утворюють здуття і відшарування покриття, які не виділяють шкідливих речовин навіть при сильному нагріванні на сонячній стороні.

Підвіконня є складовою частиною вікна. Він також є частиною кімнати, так як робить її затишніше. Саме на підвіконні стоять красиві квіти в горщиках, а під ним знаходяться радіатори. У деяких сучасних квартирах підвіконня можуть служити і як столи, і як дитячий куточок, і як бібліотека.

Можна також користуватися й відкидними підвіконнями – так більше економиться місця в кімнаті, особливо якщо вона невелика. Ця частина домашнього інтер'єру повинна відповідати всім інженерним і технічним вимогам. Найголовніше завдання у нього – це перешкоду проникненню холодного повітря в приміщення. Ще одна важлива задача кімнатного підвіконня – огинати теплі повітряні потоки; він створює теплу прошарок повітря, і тому приміщення швидше збагачується теплом. З його допомогою набагато зручніше мити і фарбувати вікно. Для того щоб купити підвіконня і не розчаруватися в придбанні, радимо якомога ретельніше придивлятися до його характеристикам, матеріалу, з якого він зроблений. Так ви будете мати гарну, теплу, затишну кімнату. Існує багатий вибір підвіконь з нестандартних матеріалів, зроблених під замовлення. Вони зроблять приміщення ексклюзивним і неповторним.

Бажаєте, щоб ми вам зателефонували?