• (057) 733-05-09
  • (098) 055-77-88

Чекаємо на ваші дзвінки з 9:00 до 18:00

Натуральний шпон від компанії «Dekori Elite»

Для тих, хто віддає перевагу дерево в інтер'єрі, ми пропонуємо фасади, виготовлені з натурального шпону. Така меблі та оздоблення виглядають ідентичними створеним з масиву і володіють тими ж властивостями, а часто і перевершують їх за багатьма показниками. Тонкий зріз деревини цінних порід наклеюється на деревно-стружкові плити. Цей матеріал стає основою для створення меблів, яка відповідає самим високим стандартам. Серед переваг – його доступна ціна в порівнянні з природним аналогом, а також цілий ряд експлуатаційних переваг. Він практично не схильний до впливу вологи, не змінюється при перепадах температур, завдяки сучасним методам обробки впорається з біологічною загрозою. Тому на поверхні не з'явиться грибка, цвілі і так далі.

Розрахуйте вартість плит натурального шпону (калькулятор)

формат:

Виберіть основу, мм:

Шпон:

Вкажіть розміри:

Виберіть колір:

Реальний колір виробу, може відрізнятися від наведеного на сайті в залежності від налаштувань монітору.

Кількість:

Вид фасаду:

Додати до замовлення

Меблі, зроблена з натурального шпону набагато легше аналогів з дерева. Методи догляду багато в чому ідентичні, а термін служби практично однаковий. Ми можемо запропонувати не тільки різноманітність колірної гами і малюнки, що повторюють натуральну деревину. Завдяки методам обробки ви отримаєте фактурні поверхні, які дозволять буквально відчути структуру на дотик. За рахунок декількох шарів лаку фасади можуть бути абсолютно гладкими. Також пропонуються поверхні з матовим і глянсовим ефектом. У більшості випадків такі меблі можна легко відреставрувати при появі видимих ушкоджень.

Переваги натурального шпону від компанії «Dekori Elite»:

Природність

Цей матеріал зовні дуже схожий з натуральним деревом: на перший погляд виріб з натурального шпону нічим не відрізняється від аналога з цільної деревини.

Стійкість
до зовнішніх впливів

Предмети інтер'єру, виконані з цього матеріалу, не деформуються внаслідок перепаду температури і підвищення вологості.

Високий рівень тепло-
для звукоізоляції

Прекрасні властивості. Наприклад, двері з натурального шпону надійно утримують тепло всередині приміщення і прекрасно поглинають звуки.

Можливість реставрації

При правильному догляді може зберігати первісний вигляд більш 15 років. Дрібні вади можна підкоригувати шляхом шліфування і покриття лаком.

У нас ви швидко набудете фасади з лаконічними прямими поверхнями, а також рамкові з різними конфігураціями форм, що імітують різьблення по дереву. Широко застосовуються фільонки та інші вставки. Це дозволяє створити красиву меблі з вишуканим дизайном. Процес її виготовлення набагато простіше, ніж обробка натуральної деревини, що відбивається на вартості і можливості виробництва. Ми забезпечимо випуск найрізноманітніших фасадів в будь-якій кількості. В каталозі ви можете вивчити асортимент, що складається з продукції повторює зовнішній вигляд натуральної деревини і кольорові варіанти. Це дозволяє створювати меблі та елементи декору різних стилів, що значно розширює можливості наших клієнтів.

Основні конструктивні елементи шпону:

Меблі виготовені зі шпоном ділять на дві основні групи: натуральна і кольорова. Обидві групи прекрасно декорують в обробці меблів. Кольорова з листа деревини - має натуральний колір і натуральну структуру, а кольорова проморена - має різні кольори. Шпон часто використовують в оздобленні столів, передпокоїв шаф та ін. Основними плюсами меблів з шпону є: зовнішній вигляд, натуральний матеріал і широкий асортимент, простота виготовлення, швидка робота. А також тривалість її експлуатації. Шпонована мебля не розсихається, не боїться високої вологості і температури. Для виготовлення меблів зі шпону використовують: натуральний шпон, мультішпон, файн - лайн.

Натуральний шпон буває: колотий, пиляний, лущений і струганий, це залежить від способу його виробництва. В основному використовують струганий шпон, для виготовлення дверей та меблів.
Файн-лайн виробляють з лущеного шпону тільки натуральної деревини. Виготовляють шляхом формування його в блоки. У підсумку з блоків отримують кольоровий шпон різних відтінків і малюнків, а так само різних розмірів. Даний вид шпону отримують з великої кількості тонких шарів деревини, і з різноманітних порід дерева, які фарбують окремо і складають у стопку таким чином, що утворюється масив. Гідність реконструйованого шпону те, що він не повторить ні одну з існуючих порід деревини, а так само має свій особливий зовнішній вигляд з чіткою, вираженою структурою, різноманітними малюнками і кольором, які на сьогоднішній час відповідають тенденціям меблів, дверей і т. д. Колекція файн-лайн містить більше 100 видів декору!

Мультішпон — це шпон, реконструйований з натуральної деревини. Він дозволяє виробляти різні геометричні малюнки та різних кольорів. Такий вид шпону використовують в оздобленні меблів - шаф, передпокоїв, столів, бібліотек, кабінетів та багато іншої корпусних меблів.
Меблі шпон - це краса матеріалу, його природність. Це великий вибір кольору і відтінку, текстури і розмірів. Така мебля — легкість відновлення деталей при пошкодження будь-яких частин виробу. Можливість створювати не легкі геометричні малюнки.

Сортування:

 

 

Бажаєте, щоб ми вам зателефонували?