• (057) 733-05-09
  • (098) 055-77-88

Чекаємо на ваші дзвінки з 9:00 до 18:00

Фасади для кухнi вiд «Dekori-Elite»

Створення зручних, красивих і довговічних меблів для кухні завдання дуже складне. Величезну роль грає вживаний матеріал. Він повинен відповідати найвищим якісним і естетичним критеріям. Стабільним попитом користуються кухонні фасади з натурального дерева. Вони довговічні і прослужать багато років, не втративши привабливості. Краса унікального малюнка неповторна і ви будете володарем ексклюзивних меблів. Сучасні методи обробки деревини роблять її стійкою до перепадів температур.

Сортування:

 

 

Компанія «Dekori-Elite» допоможе створити гарнітур з найбільш екологічно чистого матеріалу. Ми гарантуємо довговічність, бо працюємо тільки з сировиною від надійних постачальників. Завдяки сучасному обладнанню, на якому працюють досвідчені професіонали, можемо створювати меблі максимально складні по дизайну і комплектації. Наші технічні можливості дозволяють виробляти будь-які фасади - від самих лаконічних до радіусних конструкцій. Ми працюємо з алюмінієвим профілем і виготовляємо елементи зі склом. Великий вибір кольорів і відтінків дає можливість замовити меблі, які будуть повністю відповідати всім вимогам дизайну.

Постформінг

Глухий

Вітрина

Радіусні фасади

Накатка

Постформінг

В алюмінієвому
профілі

Накатка

Глухий

Вітрина

Скло в алюмінієвому профілі

SD-102

Z-5

Z-11

Фасади в алюмінієвому профілі

Глухий

Вітрина

Переваги фасадів з пластику

1
стійкість до дії високих температур;
2
стійкість до стирання;
3
широка колірна гама;
4
стійкість до впливу запаленої сигарети;
5
стійкість до впливів хімічних речовин;
6
стандартні і нестандартні розміри;
7
стійкість до механічних впливів;
8
стійкість до впливу ультрафіолетових променів.

Переваг додає широка колірна гамма, прийнятна ціна на стільницю, стійкість до вологи, простота в догляді, стійкість до механічних пошкоджень, придатність для використання з харчовими продуктами. Стільниця створює затишок в домі. І тому бажано бути уважним при виборі кольору, товщини, текстури та дизайну стільниці. Адже якою буде стільниця, такий і буде стиль вашого інтер'єру.

«Dekori Elite» реалізує стільниці та підвіконня з вологостійкого (AquaGreen) і невологостійкі ДСП. Стільниці на основі вологостійкого ДСП (AquaGreen) застосовуються в меблевих конструкціях для приміщень з підвищеною вологістю повітря. Стільниці на такій основі мають високі показники на вигин, розтягнення перпендикулярно пласті, низьку емісію формальдегіду (клас Е1), підвищену вологостійкість. Відповідає європейським нормам для плит, що несуть навантаження, використовуваних у вологих умовах (Р5).

 

Основні конструктивні елементи пластикового фасаду

Бажаєте, щоб ми вам зателефонували?