• (057) 733-05-09
  • (098) 055-77-88

Чекаємо на ваші дзвінки з 9:00 до 18:00

Технологія виробництва безшовних стільниць

Виробництво безшовних стільниць стало можливим з появою нових матеріалів, зокрема, різних варіацій штучного каменю. Безшовні стільниці набагато зручніше в експлуатації, так як вони виключають попадання вологи в стикові частини меблів, і, як наслідок, відсутність забруднення, цвілі, деформації і більш тривалий термін використання.

Крім того, технологія безшовних стільниць дозволяє зробити стільницю потрібної форми й розміру з штучного каменю в меблевому цеху. Потім розрізати її на окремі частини і зручно доставити їх на місце монтажу, тобто вже немає обмежень за розмірами стільниці та її формі, пов'язаних з транспортуванням.

Всі окремі елементи стільниці монтуються в готове виріб. Обов'язково строго все вирівнюється по висоті. Максимальні зазори між елементами стільниці складають 3 мм.

Після того, як стільниця зібрана і закріплена, стик обробляється з обох сторін стамескою, щоб утворилися невеликі сколи.  Далі, з тієї ж порції штучного каменю, яку колись використовували для напилення поверхні стільниці, акуратно закладаємо весь шов. Важливо сформувати невисокий горбок по всій довжині шва, який трохи (на пару міліметрів) виходить за межі шва. Коли матеріал затвердіє (через день-два) необхідно обробити поверхню горбка ацетоном і почати його шліфування. Шліфуємо, починаючи з великої зернистості, поступово переходячи до більш дрібним. Шліфування потрібно продовжувати до повного зникнення горбка і вирівнювання поверхні стільниці. В кінці проводимо полірування для додання виробу гарного естетичного вигляду.

Також, з використанням штучного каменю (шляхом напилення спеціального матеріалу на підготовлену матрицю з обов'язковим армуванням і додатковою обробкою) можна створити і мийку для кухні (раковину для ванної). Тоді, поєднуючи безшовну стільницю з такою мийкою можна отримати повністю безшовну поверхню на кухні (або у ванній). Це дуже красиво, стильно, і, головне, дуже зручно!!!

Бажаєте, щоб ми вам зателефонували?