• (057) 733-05-09
  • (098) 055-77-88

Чекаємо на ваші дзвінки з 9:00 до 18:00

Властивості і застосування шпонованих панелей

За порівняно невеликий період шпоновані панелі завоювали лідируючі позиції на ринку будівельних матеріалів. Споживачі оцінили їх великі можливості в оздобленні кімнат і доступну вартість. Оздоблювальні плити з облицюванням з шпону широко застосовуються для житлових, громадських, торгових і офісних будівель.

Особливості виробництва шпонованих панелей

найпоширенішою основою для таких плит служать: МДФ, ДСП і оргаліт. З допомогою спеціального клею на основі органічних смол на вихідний матеріал приклеюється шпон. Для виготовлення продукції використовується новітнє обладнання, яке гранично спрощує технологічний процес. Склеювання основної частини і тонкої пластинки з натуральної деревини відбувається методом гарячого пресування. Вплив високих температур і тиску посилює в'язкі властивості клейових смол. Це дозволяє домогтися випуску готових виробів максимальної міцності. Для облицювання плит використовується не тільки натуральний, але і відновлений шпон. Його отримують в процесі реконструкції природного дерева. Для посилення декоративності і захисту від дії несприятливих факторів шпоновані продукцію покривають лаком або тонують.

Ми пропонуємо найрізноманітніші варіанти дизайну і форм фасадів, оброблених шпоном Fine Line.

Переваги шпонованих виробів

1. Оздоблювальні стінові панелі не розсихаються і не розбухають від зміни температур.
2. Облицювання не жолобиться в умовах підвищеної вологості.
3. Просочення спеціальним складом охороняє від ураження грибковими мікроорганізмами, гризунами та шкідливими комахами.
4. Облицювальні шпоновані плити стійкі до дрібних механічних пошкоджень і їх поверхня дуже просто відреставрувати від отриманих подряпин або забруднень.
5. Після обшивки стін таким матеріалом в приміщенні істотно підвищується тепло - і звукоізоляція.
6. Різноманітність відтінків чудовою декоративності для будь-якого інтер'єру.
7. Зручний монтаж. Спецкрепления, призначені для обшивки стін, дозволяють легко і швидко впоратися із завданням. Попередня підготовка поверхні з вирівнюємо і штукатуркою не потрібна, а значить робочий процес не супроводжується шумом, виділенням пилу та іншими незручностями.
Ми пропонуємо шпоновані панелі тому що це вигідно, красиво і зручно!

Бажаєте, щоб ми вам зателефонували?