• (057) 733-05-09
  • (098) 055-77-88

Чекаємо на ваші дзвінки з 9:00 до 18:00

Шпоновані фасади. Як правильно вибрати?

Меблі з деревного масиву — нестаріюча класика. Правда, сьогодні така класика варто, як правило, досить дорого. І добре, що у деревного масиву є надійний замінник, який, по-перше, дозволяє знизити ціну на меблеві вироби, а по-друге, робить їх вага менше. Мова йде про шпон і шпоновані фасади. Під шпоном маються на увазі тонкі дерев'яні листи, товщина їх не перевищує трьох міліметрів. Отримують шпон в результаті стругання або розпилювання натуральної деревини. При цьому можна вибрати для майбутнього шпону ділянки з найбільш красивим орнаментом і малюнком.
Ціна шпону залежить від того, з якого конкретно дерева він зроблений. Дуже затребуваний на даний момент, припустимо, шпон дуба. Однак не так важко відшукати меблі та із застосуванням шпону з горіха, клена, вишні, венге і т. д.
Переваги шпону перед масивом очевидні. Він може створити відчуття природності фактури, зімітувати рідкісну й цінну породу дерева. Навіть на дотик розпізнати імітацію буде досить складно. Меблі та двері з шпонированными фасадами дійсно сповнені благородства і солідності, яких немає і не може бути у штучних матеріалів. Інший плюс полягає в наступному: у порівнянні, наприклад, з плівкою, яка теж використовуються у фасадах шпон значно більш стійкий і міцний. Плівку легко подряпати і розплавити, а провести подібні маніпуляції зі шпоном практично нереально. Навіть якщо з зовнішньою частиною фасаду щось трапилося, завжди можна поставити «заплатки» з шпону, які будуть всі так само відмінно виглядати. А пластик або плівка подібної реставрації не піддаються.
Послуги з виробництва і продажу шпонованих фасадів пропонує не так вже мало компаній в Києві. І як вибрати найкращий варіант? Звичайно, варто звернути увагу на вартість послуг, але не варто зациклюватися саме на дешевизні. Дуже важливо при створенні шпонованих фасадів дотримати технологію виробництва, відповідально виконати кожен етап. На жаль, частина виробників використовують спірні методи, економлять на покриттях, застосовують у роботі неякісний, вийшов терміном придатності клей. Це дозволяє домогтися високої маржинальність, але при цьому замовники отримують неякісний товар: фасад з шпоном швидко розтріскується, облазить або раптом починає здуватися… Шанси отримати хороший шпонований фасад значно зростають, якщо звернутися до відому, надійний, має довгу історію фабрику.  

Бажаєте, щоб ми вам зателефонували?