• (057) 733-05-09
  • (098) 055-77-88

Чекаємо на ваші дзвінки з 9:00 до 18:00

Переваги шпонованих меблів для облаштування ванних кімнат

Створення красивого і функціонального інтер'єру у ванній кімнаті дозволить зробити її ідеальним місцем для прийняття водних процедур і відпочинку. Крім сантехніки для цього знадобиться особлива меблі. Сьогодні у продажу багато гарнітурів створених з різних матеріалів. Вони зроблені для зовсім невеликих приміщень таких, де немає дефіциту вільного простору. Величезне значення має матеріал виготовлення, саме від цього залежить термін експлуатації. Багато хто віддає перевагу пластику, але і шпоновані меблі для цього чудово підійде.
Для її виготовлення використовується водостійка МДФ або клеєні дерев'яні плити. Вони відбуваються натуральним шпоном або файн-лайн. Така меблі менше схильна до впливу вологи, ніж створена з масиву, тому вона може використовуватися у ванних кімнатах. Гарнітури виглядають ідентично тим, що виготовляються повністю з дерева, але відрізняються більш доступною ціною. Завдяки цьому ви отримуєте якісну і красиву меблі за вигідною вартості.
Переваг у шпонованих гарнітурів для ванної кімнати багато. Такі вироби прості у догляді. Щоб вони виглядали ідеально, обробляйте поверхні звичайними засобами для чищення дерева або застосовуйте поліроль для лаку. Не зашкодить і вологе прибирання з розчином миючих засобів, але слід уникати тих, що дотримають хлор і абразивні частинки. Якщо порівняти ціни на меблі для ванної з інших матеріалів, то виявиться, що зроблена з шпону буде найбільш прийнятною за ціною і якістю.
З розвитком технології виробництва такої обробки знизилася її собівартість. Цей матеріал став доступним, і що важливо дуже якісним. Завдяки клеючим речовин, багато з яких мають природне походження і використовуються при виробництві деревних плит, вони не деформуються, а також не розтріскуються. У чому довговічність залежить від якісної обробки фасадів шпоном. Він повинен максимально щільно прилягати, створюючи герметичне покриття.
Завдяки сучасному обладнанню і контролю над кожним етапом виробництва, ми гарантуємо високу якість меблів. На покриті шпоном елементи наноситься декілька шарів водостійкого лаку, який створює додатковий захист від вологи.

Бажаєте, щоб ми вам зателефонували?