• (057) 733-05-09
  • (098) 055-77-88

Чекаємо на ваші дзвінки з 9:00 до 18:00

Підвіконня - красивий зовнішній вигляд і теплозахист

Підвіконня – незначна, здавалося б, частина інтер'єру. Ми сприймаємо його просто, як частина вікна, точніше, його аксесуар. Але насправді підвіконня грає свою роль у формуванні іміджу приміщення і його захисту від холоду.

У наш час для виготовлення підвіконь використовують різні матеріали, такі як: пластик, ДВП, дерево, ламіноване дерево, натуральний камінь (граніт або мармур), штучний камінь.

Найчастіше ми можемо побачити звичайні білі пластикові підвіконня. Це пов'язано з їх невисокою вартістю. Їх плюсом є несприйнятливість до вологи і можна бути впевненим, що вони не розбухнуть.

Є технології, що дозволяють створити пластиковий підвіконня, імітує різні матеріали (дерево, камінь). Крім того, спеціальне покриття пластику робить його стійким до подряпин і температурних перепадів.

Взагалі, дерево і камінь використовують для створення підвіконь вже багато сотень років. Та основні якості підвіконь з цих матеріалів добре вивчені. Слід пам'ятати, що дерев'яні підвіконня не можна чистити абразивними порошками і рясно змочувати.

При виробництві підвіконь не забувають і про те, що вони повинні мати властивість теплоізоляції. Так, наприклад, всередині підвіконь створюють спеціальні повітряні камери. Також, потрібно звертати увагу на те, що широкі підвіконня заважають теплому повітрю від батареї вільно підніматись і циркулювати в кімнаті.

Крім того, підвіконня розрізняються по ширині і товщині.

Люди придумали багато способів використання підвіконь, роблячи їх невід'ємною частиною інтер'єру.

Є підвіконня, які використовують в якості стільниці (звичайно, потрібно правильно підібрати матеріал). Це дуже зручно і дозволяє заощадити місце в невеликій кімнаті. Також підвіконня використовують і як місце, де можна посидіти (а іноді і полежати), відпочити.

Багато підвіконня використовують для вирощування декоративних кімнатних рослин або навіть для створення міні-городу.

Таким чином, підвіконня може служити не тільки доповненням до вікна, але і бути окремим предметом інтер'єру.

Бажаєте, щоб ми вам зателефонували?