• (057) 733-05-09
  • (098) 055-77-88

Чекаємо на ваші дзвінки з 9:00 до 18:00

Різноманіття матеріалів для стільниць. Красиві і комфортні рішення

На комфортної кухні набагато приємніше готувати їжу, а якщо кухня поєднує в собі креативні, дизайнерські рішення – цей процес вдвічі приємніше. Важливе значення в цьому процесі відіграє така деталь кухні як стільниця. Кухонні стільниця - це основна робоча поверхня кухні, яка доповнює дизайн будь-якого інтер'єру.

При виборі матеріалу для стільниці необхідно враховувати такі параметри: міцність, стійкість до температурних коливань, ударостійкість, а також відповідність матеріалу санітарно-гігієнічним нормам.

Розглянемо основні матеріали, з яких можуть бути виготовлені кухонні стільниці:

1. Стільниці з деревно-стружкової плити відрізняються міцністю, стійкістю до вологи, хімічних і механічних пошкоджень. Такого результату сприяє спеціальна просочення, яким обробляють стільниці. Недолік стільниць з деревно-стружкової плити – це використання штучного матеріалу для їх виготовлення.

2. Стільниці з дерева мають безліч переваг, а саме натуральний матеріал, екологічність, різноманітність дизайнерських рішень. Виготовляють такі стільниці, в основному з бука і дуба. Недолік стільниць з дерева – сприйнятливість до механічних пошкоджень, легко забруднюються і вимагають спеціального догляду.

3. Ламіновані стільниці для кухні користуються найбільшою популярністю. Основна перевага таких стільниць – це міцність і стійкість, не вимагають додаткового догляду, при цьому порівняно недорогі. А колірна гамма ламінату дозволить втілити будь-які креативні і дизайнерські рішення.

4. Стільниці з каменю – найміцніші, самі довговічні, ну і найдорожчі. Для їх виготовлення використовується такий матеріал як онікс, кварц, граніт, травертин, мармур

Альтернативою кам'яних стільниць з натурального матеріалу є стільниці зі штучного каменю. При цьому даний матеріал нітрохи не поступається по міцності, а вартість його «приємно радує».

5. Стільниці зі скла дозволяють створити сучасний інтер'єр. Матеріал з якого виготовляються стільниці досить міцний, при цьому можна використовувати матове, дзеркальне, прозоре скло, а також тонувати під будь-яке дизайнерське рішення.

Бажаєте, щоб ми вам зателефонували?