• (057) 733-05-09
  • (098) 055-77-88

Чекаємо на ваші дзвінки з 9:00 до 18:00

Виготовлення кухонних фасадів з МДФ і їх переваги

Звичайно ж, для виготовлення кухонного фасаду можна вибрати різні матеріали: ДСП, МДФ, дерево, алюміній. Тому, потрібно знати, чим ці матеріали хороші і які в них недоліки. Так, наприклад, фасад з дерева або алюмінію обійдеться набагато дорожче, ніж з МДФ. Дерево в процесі експлуатації здатне всихати або розширюватися, що призводить до коливань розмірів виробу до 2-3 мм.

дерев'яні фасади з часом можуть стати більш тьмяним. Алюмінієві фасади дуже легкі і міцні, красиво вписуються в кухню в стилі High Tech, але їх потрібно ретельно витирати, щоб не залишалося крапель, плям, бризок, а то весь естетичний ефект буде зіпсований. Крім того абразивні речовини для чищення або гострі предмети можуть подряпати. Фасади з МДФ коштують дешевше попередніх варіантів, вони можуть бути виконані з різними варіантами покриття: пофарбовані, обклеєні плівкою ПВХ або шпоном, або пластиком.

Якщо ви виберете пофарбований фасад з МДФ, то пам'ятайте, що на ньому теж помітні відбитки рук, висохлі крапельки води і т. п. Через час колір фарбування стає менш інтенсивним, на поверхні можуть з'явитися подряпини.

Вибравши МДФ фасад, який покритий ПВХ плівкою, ви отримаєте зручний в експлуатації матеріал (стійкий і легко миється). Також зможете обрати потрібний вам колір і фактуру з величезної кількості наявних пропозицій. Недоліком є те, що плівка чутлива до високих температур. Тобто ставити впритул до фасаду гарячий посуд або лити на нього гарячі (понад 70 градусів за Цельсієм) рідини не рекомендується.

Пластик, який нанесений на МДФ фасад, - це вологостійкий, термостійкий матеріал. Його основні недоліки пов'язані з доглядом за ним. Глянсова поверхня швидко покривається відбитками рук і т. п., а матову поверхню в принципі важко відмити, а для кухні – це важливо.

Багато чого, природно, залежить від бюджету, який виділено на ремонтні роботи.

Так, наприклад, дерев'яний фасад, який коштує дорого, можна замінити фасадом з МДФ, покриті шпоною. Вийде так само красиво, але набагато економніше.

найдешевшим варіантом буде фасад з ДСП. Але цей матеріал можна використовувати тільки для рівних прямокутних виробів. Тобто нестандартні варіанти реалізувати у вас не вийде. Крім того, ДСП з часом деформується через вбирання вологи, яка, безумовно, присутня в кухні.

Бажаєте, щоб ми вам зателефонували?