• (057) 733-05-09
  • (098) 055-77-88

Чекаємо на ваші дзвінки з 9:00 до 18:00

Фасади для кухні з натурального дерева красиві, надійні і практичні

Фасади з натурального дерева – класичний, безпрограшний варіант, вони не виходять з моди і завжди виглядають благородно. Кухні з дерева дарують затишок і володіють природною теплотою, яка зосереджується в деревині під час росту дерев під променями сонячного світла. У такій кухні панує атмосфера затишку, багатства і солідності, що в свою чергу характеризує господаря будинку, як надійного і сильного людини.

протягом багатьох десятиліть натуральне дерево вважалося самим дорогим і вишуканим матеріалом, який міг дозволити собі далеко не кожен. Художнім різьбленням по дереву прикрашали численні внутрішні оздоблення замків і палаців. Дерево - це природний матеріал, тому меблі з нього «дихає», вона не виділяє ніяких токсичних речовин і не викликає алергії. Не дивно, що і в наш час дерево, в якості матеріалу для меблевих фасадів, не втрачає своєї популярності.

Що стосується фасадів для кухні з натурального дерева, вони були, є і завжди будуть затребувані, вони практичні і надійні, екологічні і довговічні. Хоча є й багато нюансів в експлуатації таких фасадів, дуже багато чого залежить від виду дерева і якості деревини.

У виготовленні кухонних фасадів використовують в основному такі сорти дерев, як дуб, сосна, ясен, бук, вишня.

Вершиною якості вважається дуб, він має велику щільність, а отже, вироби з нього будуть міцними і прослужать довше. Ціна буде відповідна. Сосна за якістю не поступається дубу, вона міцна і довговічна, має приємний запах хвої і коштує трохи дешевше. Ясень трохи м'якше, ніж дуб і сосна, деревина має світлий колір, також ясень має структуру, яка властива тільки цьому виду дерев. Бук цінується за вишуканий відтінок деревини, який варіюється від насиченого коричневого до темно червоного. Вишня поступається по міцності вищеперелічених матеріалів, але вона цінується за присутність рожевого відтінку в кольорі деревини.

Велике значення має, чи виконаний фасад з цільного масиву або ж з шпони. Шпон – це тонкі шари деревини, якими покривають ДСП, з метою здешевлення конструкції. Останнім візуально робить фасад схожим на той, що виконаний з масиву, але значно програє йому за якістю, втрачається весь сенс дерева, як природного матеріалу.

Бажаєте, щоб ми вам зателефонували?