• (044) 498-56-73
  • (057) 733-05-09
  • (098) 055-77-88

Чекаємо на ваші дзвінки з 9:00 до 21:00

Меблеві плити від компанії «Dekori-Elite»

Випускаючи деревно-стружкові плити, оброблені натуральним шпоном, ми використовуємо в роботі матеріали від надійних постачальників, і застосовуємо найдосконаліші технології виробництва. Це дозволяє гарантувати високу якість продукції і формувати низьку собівартість. У нас можна замовити плити ДВП та МДФ різної висоти і довжини, вибрати оптимальну ширину і колір зовнішнього покриття. Цей матеріал може використовуватися для створення меблів і декорування стін.

За естетичним та експлуатаційним характеристикам натуральний шпон не відрізняється від дерева. Робиться він з цінних порід цього матеріалу і повністю передає його красу, оригінальний колір і малюнок. Оброблені їм плити виглядають ідентичними створеним з масиву, але володіють меншою вагою. Ця особливість часто стає важливою перевагою, а також ціна матеріалу. Він має чудові звуко - і теплоізоляційними якостями.

Продукцiя з пластику:

Постформінг

Прямий

Вітрина

Накатка

Прямий

Вітрина

Фасади в алюмінієвому
профілі

Прямий

Вітрина

Радіусні
фасади

Накатка

Постформінг

В алюмінієвому профілі

Скло
в алюмінієвому профілі

SD-102

Z-5

Z-11

Переваги фасадів з пластику

1
стійкість до дії високих температур;
2
стійкість до стирання;
3
широка колірна гама;
4
стійкість до впливу запаленої сигарети;
5
стійкість до впливів хімічних речовин;
6
стандартні і нестандартні розміри;
7
стійкість до механічних впливів;
8
стійкість до впливу ультрафіолетових променів.

Продукція зі шпону:

 

Глухі шпоновані фасади

Рамкові шпоновані фасади

Переваги натурального шпону від компанії «Dekori-Elite»:

Природність

Цей матеріал зовні дуже схожий з натуральним деревом: на перший погляд виріб з натурального шпону нічим не відрізняється від аналога з цільної деревини.

Стійкість
до зовнішніх впливів

Предмети інтер'єру, виконані з цього матеріалу, не деформуються внаслідок перепаду температури і підвищення вологості.

Високий рівень тепло-
для звукоізоляції

Прекрасні властивості. Наприклад, двері з натурального шпону надійно утримують тепло всередині приміщення і прекрасно поглинають звуки.

Можливість реставрації

При правильному догляді може зберігати первісний вигляд більш 15 років. Дрібні вади можна підкоригувати шляхом шліфування і покриття лаком.

Плити, оброблені натуральним шпоном безпечні для здоров'я людини. Вони чудово переносять перепади температур і підвищену вологість. Догляд за меблями та елементами декору, зробленими з цього матеріалу максимально простий. Ви можете застосовувати всі миючі та чистячі засоби, а також поліролі, призначені для дерева. З шпонованих плит виготовляються двері, стінові панелі, фасади й так далі.

Завдяки якісним і естетичним характеристикам натуральний шпон застосовують при виготовленні елітних меблів. Він дозволяє збільшити виробництво предметів інтер'єру з дорогих і рідкісних порід дерева. Крім цього, у виробів з шпону є важлива перевага. Вони не деформуються з часом, як це може трапитися з предметами, створеними на 100% з натурального дерева. Вплив ультрафіолету він також переносить набагато краще.

Використання технології шпонування дозволяє вирішити важливу для людства завдання – збереження природних багатств планети. Скорочення споживання деревини, дає можливість вберегти від вирубки величезні площі лісів. Використовуючи цей матеріал, ви допомагаєте утримати рівновагу екологічного балансу і отримуєте недорогі, красиві і якісні вироби.

Основні конструктивні елементи шпону:

Меблі виготовені зі шпоном ділять на дві основні групи: натуральна і кольорова. Обидві групи прекрасно декорують в обробці меблів. Кольорова з листа деревини - має натуральний колір і натуральну структуру, а кольорова проморена - має різні кольори. Шпон часто використовують в оздобленні столів, передпокоїв шаф та ін. Основними плюсами меблів з шпону є: зовнішній вигляд, натуральний матеріал і широкий асортимент, простота виготовлення, швидка робота. А також тривалість її експлуатації. Шпонована мебля не розсихається, не боїться високої вологості і температури. Для виготовлення меблів зі шпону використовують: натуральний шпон, мультішпон, файн - лайн.

Натуральний шпон буває: колотий, пиляний, лущений і струганий, це залежить від способу його виробництва. В основному використовують струганий шпон, для виготовлення дверей та меблів.
Файн-лайн виробляють з лущеного шпону тільки натуральної деревини. Виготовляють шляхом формування його в блоки. У підсумку з блоків отримують кольоровий шпон різних відтінків і малюнків, а так само різних розмірів. Даний вид шпону отримують з великої кількості тонких шарів деревини, і з різноманітних порід дерева, які фарбують окремо і складають у стопку таким чином, що утворюється масив. Гідність реконструйованого шпону те, що він не повторить ні одну з існуючих порід деревини, а так само має свій особливий зовнішній вигляд з чіткою, вираженою структурою, різноманітними малюнками і кольором, які на сьогоднішній час відповідають тенденціям меблів, дверей і т. д. Колекція файн-лайн містить більше 100 видів декору!

Мультішпон — це шпон, реконструйований з натуральної деревини. Він дозволяє виробляти різні геометричні малюнки та різних кольорів. Такий вид шпону використовують в оздобленні меблів - шаф, передпокоїв, столів, бібліотек, кабінетів та багато іншої корпусних меблів.
Меблі шпон - це краса матеріалу, його природність. Це великий вибір кольору і відтінку, текстури і розмірів. Така мебля — легкість відновлення деталей при пошкодження будь-яких частин виробу. Можливість створювати не легкі геометричні малюнки.