• (044) 498-56-73
  • (057) 733-05-09
  • (098) 055-77-88

Чекаємо на ваші дзвінки з 9:00 до 21:00

Фасади для меблiв вiд «Dekori-Elite»

Створення зручних, красивих і довговічних меблів для кухні завдання дуже складне. Величезну роль грає вживаний матеріал. Він повинен відповідати найвищим якісним і естетичним критеріям. Стабільним попитом користуються кухонні фасади з натурального дерева. Вони довговічні і прослужать багато років, не втративши привабливості. Краса унікального малюнка неповторна і ви будете володарем ексклюзивних меблів. Сучасні методи обробки деревини роблять її стійкою до перепадів температур.

Сортування:

 

 

Компанія «Dekori-Elite» допоможе створити гарнітур з найбільш екологічно чистого матеріалу. Ми гарантуємо довговічність, бо працюємо тільки з сировиною від надійних постачальників. Завдяки сучасному обладнанню, на якому працюють досвідчені професіонали, можемо створювати меблі максимально складні по дизайну і комплектації. Наші технічні можливості дозволяють виробляти будь-які фасади - від самих лаконічних до радіусних конструкцій. Ми працюємо з алюмінієвим профілем і виготовляємо елементи зі склом. Великий вибір кольорів і відтінків дає можливість замовити меблі, які будуть повністю відповідати всім вимогам дизайну.

Продукцiя з пластику:

Постформінг

Прямий

Вітрина

Накатка

Прямий

Вітрина

Фасади в алюмінієвому
профілі

Прямий

Вітрина

Радіусні
фасади

Накатка

Постформінг

В алюмінієвому профілі

Скло
в алюмінієвому профілі

SD-102

Z-5

Z-11

Переваги фасадів з пластику

1
стійкість до дії високих температур;
2
стійкість до стирання;
3
широка колірна гама;
4
стійкість до впливу запаленої сигарети;
5
стійкість до впливів хімічних речовин;
6
стандартні і нестандартні розміри;
7
стійкість до механічних впливів;
8
стійкість до впливу ультрафіолетових променів.

Переваг додає широка колірна гамма, прийнятна ціна на стільницю, стійкість до вологи, простота в догляді, стійкість до механічних пошкоджень, придатність для використання з харчовими продуктами. Стільниця створює затишок в домі. І тому бажано бути уважним при виборі кольору, товщини, текстури та дизайну стільниці. Адже якою буде стільниця, такий і буде стиль вашого інтер'єру.

«Dekori-Elite» реалізує стільниці та підвіконня з вологостійкого (AquaGreen) і невологостійкі ДСП. Стільниці на основі вологостійкого ДСП (AquaGreen) застосовуються в меблевих конструкціях для приміщень з підвищеною вологістю повітря. Стільниці на такій основі мають високі показники на вигин, розтягнення перпендикулярно пласті, низьку емісію формальдегіду (клас Е1), підвищену вологостійкість. Відповідає європейським нормам для плит, що несуть навантаження, використовуваних у вологих умовах (Р5).

 

Основні конструктивні елементи пластикового фасаду

Продукція зі шпону:

 

Глухі шпоновані фасади

Рамкові шпоновані фасади

Переваги шпону від компанії «Dekori-Elite»:

Відсутність дефектів на поверхні

Шпон файн-лайн виготовлений шляхом лущення матеріалу і подальшого склеювання шарів в блоці. Внаслідок цього на поверхні відсутні природні дефекти.

Оригінальність забарвлень
і стабільність відтінків

Реконструйований шпон не повторює жодну з порід деревини. Тому його відмінні риси — різноманітність візерунків, незвичайність структури і стійкість кольору.

Стійкість
до пошкоджень

Цей матеріал добре переносить перепади температури і зміна показників вологості в приміщенні, стійкий до викривлення і не піддається атакам мікроорганізмів.

Основні конструктивні елементи шпону:

Меблі виготовені зі шпоном ділять на дві основні групи: натуральна і кольорова. Обидві групи прекрасно декорують в обробці меблів. Кольорова з листа деревини - має натуральний колір і натуральну структуру, а кольорова проморена - має різні кольори. Шпон часто використовують в оздобленні столів, передпокоїв шаф та ін. Основними плюсами меблів з шпону є: зовнішній вигляд, натуральний матеріал і широкий асортимент, простота виготовлення, швидка робота. А також тривалість її експлуатації. Шпонована мебля не розсихається, не боїться високої вологості і температури. Для виготовлення меблів зі шпону використовують: натуральний шпон, мультішпон, файн - лайн.

Натуральний шпон буває: колотий, пиляний, лущений і струганий, це залежить від способу його виробництва. В основному використовують струганий шпон, для виготовлення дверей та меблів.
Файн-лайн виробляють з лущеного шпону тільки натуральної деревини. Виготовляють шляхом формування його в блоки. У підсумку з блоків отримують кольоровий шпон різних відтінків і малюнків, а так само різних розмірів. Даний вид шпону отримують з великої кількості тонких шарів деревини, і з різноманітних порід дерева, які фарбують окремо і складають у стопку таким чином, що утворюється масив. Гідність реконструйованого шпону те, що він не повторить ні одну з існуючих порід деревини, а так само має свій особливий зовнішній вигляд з чіткою, вираженою структурою, різноманітними малюнками і кольором, які на сьогоднішній час відповідають тенденціям меблів, дверей і т. д. Колекція файн-лайн містить більше 100 видів декору!

Мультішпон — це шпон, реконструйований з натуральної деревини. Він дозволяє виробляти різні геометричні малюнки та різних кольорів. Такий вид шпону використовують в оздобленні меблів - шаф, передпокоїв, столів, бібліотек, кабінетів та багато іншої корпусних меблів.
Меблі шпон - це краса матеріалу, його природність. Це великий вибір кольору і відтінку, текстури і розмірів. Така мебля — легкість відновлення деталей при пошкодження будь-яких частин виробу. Можливість створювати не легкі геометричні малюнки.